O hoteli

Naše zariadenie ponúka ubytovanie a miesto na oddych v centre pezinka

Radi Vás privítame v Hoteli TILIA****, situovanom priamo v centre mesta Pezinok, len 20km od Bratislavy.

HotelTILIA**** je štýlový hotel, ktorý ponúka ubytovanie v moderne zariadených izbách. Tilia je vyhľadávaným hotelom manažérov, hlavne kvôli jeho polohe v centre Pezinka, no aj napriek tomu ponúka kľud a pokoj na prácu a ubytovanie dostupné z každých smerov, len pár minút od hlavného mesta Bratislava.

Pre náročnejších klientov ponúkame aj ubytovanie v modernom priestrannom apartmáne. Hotel je vyhľadávaný aj kvôli relaxu a oddychu, preto radi privítame aj hostí, ktorí si prídu prezrieť pamiatky a historické centrum Pezinka, ktoré je iba pár krokov od hotela, a po prechádzke mestom navštívia naše jedinečné súkromné wellness centrum so saunami a vírivým bazénom, ktoré ponúka dokonalý oddych a uvoľnenie od každodenných povinností.

Wellness centrum si u nás môžu vychutnať aj nehoteloví hostia, ktorých radi privítame aj v reštaurácii Pezinský Preš, historickej pivnici zo 16. storočia.

Na usporiadanie firemných školení, rodinných osláv a stretnutí ponúkame dve samostatné konferenčné miestnosti pre 10 a 40 osôb, ktoré zabezpečujú dokonalé súkromie a hotelovú reštauráciu pre 40 osôb.

Ostatné blogy